پیمانکار رتبه یک تاسیسات

صرفه جویی آب سر دوش با نوبیا
1395-05-02
خانه ی خیلی خیلی سبز!
1395-05-04
Show all

تغییر مدیریت کنفرانس ASHRAE در سمینار سال ۲۰۱۶

Presentation

تغییر مدیریت کنفرانس ASHRAE در سمینار سال ۲۰۱۶

۱۰۰۰x400 1

کنفرانس سالانه ASHRAE در ۲۹-۲۵ ژوئن ۲۰۱۶ با حضور ۱۸۰۰ نفر، در شهر سنت لوئیس برگزار شد. که در آن آقای تیموتی جی ونتز به عنوان مدیر جدید کنفرانس ASHRAE انتخاب شد.
او عضو رسمی ASHRAE و HDB و استادیار دانشگاه نبراسکا است که به عنوان عضوی از هیئت مدیره و مدیر اجرایی برای این پست کاندید شده بود. او جمله تامل برانگیز “سازگاری با امروز برای تغییر فردا” را طرح استراتژیک خود معرفی کرد.
ونتز اتخاب این هدف را مرتبط به سابقه شخصی خودش می داند؛ درمود یک خط کش مهندسی در روزهای اولیه کالجش تا یک ماشین حساب دستی و حالا کامپیوتر و تلفن های هوشمند، که به عنوان مثالی برای چالش ها و فرصت های ذاتی در به دست آوردن فناوری جدید است.
ونتز گفت زمانی که اسم تغییر می آید ما می خواهیم تا جای ممکن به گذشته و مسیرهای امن بچسبیم و در ادامه گفت زمانی که نمی توانیم آینده را ببینیم، نمی توانیم بفهمیم که در صورت سقوط تا چه میزان پایین خواهیم کرد، در حال حاضر حتی تصور آن نیز ترسناک است پس ما باید برای تغییر دادن فردا کار کنیم تا این احساس قدرت ما را به سمت جلو براند. ادامه سخنرانی ونتز را می توانید از طریق لینک http://www.ashrae.org/wentz مشاهده کنید.
در خبری دیگر، اعلام شد توسط کمپانی ها، اعضا و بخش های مختلف حدود ۲٫۵۷ میلیون دلار به کمپین ۱۶-۲۰۱۵ ASHRAE بخشیده شده است. که این هزینه صرف حمایت از پروژه های تحقیقاتی، فعالیت ها، بورس های تحصیلی، تربیت مدیران و مهندسین جوان ASHRAE می شود.
در کل حدود ۱۰۰ جلسه با حضور ۴۰۰ سخنگو برای برنامه های فنی کنفرانس برگزار شد. روند این جلسات مربوط به فلسفه و اخلاق حرفه ای مربوط به صنایع ساخت و ساز که موضوع آن بررسی چگونگی ساخت یک سازه با “نتیجه سودمند”، همراه با یک تیم حرفه ای ساخت و ساز در کنار هم با زمینه های تخصصی، آموزشی، کاری، مهارت های اجتماعی عضویت های ویژه متفاوت در کنار هم قرار گرفته بودند برگزار شد.
سمینار مناظره ایASHRAE ، درباره معیار بهره وری و سنجش کیفیت هوای داخل ساختمان ها بود، که در آن دو تیم درباره اینکه معیار را بهره وری را می توان اندازه گیری کرد مناظره کردند و همچنین سمینار مدیریت انرژی برای چند ساختمان از صاحب، اپراتور، و دید مشاوره ای برای بینش مدیریت موفق انرژی در طی تجربه صاحبین و مشاوران بود.
این مجموعه شامل سمینارهای آموزشی شامل سمینار دو روزه توسعه حرفه ای و   هشت دوره نیم روزه  کوتاه مدت از موسسه آموزشی ASHRAE بوده است. دوره های محبوب در کنفرانس: جریان متغیر تبریدی، عیب یابی کنترل رطوبت و دوره مکانیکال ۹۰٫۱-۲۰۱۳ HVAC بوده است.
کنفرانس ۲۰۱۷ در زمستان ۲۰۱۷ (۲۸ ژانویه الی ۱ فوریه) در شهر لاس وگاس برگزار خواهد شد که AHR از اسپانسر های آن خواهد بود.
منبع: http://www.esmagazine.com

یک دیدگاه