پیمانکار رتبه یک تاسیسات

ساخت بتونی قویتر و بادوامتر
1395-07-04
اتصالات الاستیک به کمک طراحی پل می آیند
1395-07-05
Show all

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تاسیسات آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی صنعت تاسیسات آب و فاضلاب

 

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تاسیسات آب و فاضلاب در محل نمایشگاه های دائمی با حضور وزیر نیرو و مدیران ارشد آب و فاضلاب آغاز به کار کرد. این نمایشگاه  که بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری در این حوزه به حساب می آید، فرصت مناسبی است تا تولید کنندگان، پیمانکاران و متخصصین این حوزه دستاوردها، محصولات و خدمات خود را در معرض عموم قرار دهند.

امسال در این نمایشگاه ۲۵۹ شرکت داخلی و ۱۴۰ شرکت خارجی از ۲۵ کشور جهان از جمله آلمان، آمریکا، فرانسه، انگلیس، کانادا، چین و… حضور یافته و محصولات و خدمات خود را در بخش های مختلفی مثل لوله و اتصالات، تجهیزات تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین کن، سیستم های ابزار دقیق، تجهیزات آزمایشگاهی آب فاضلاب و … را در معرض نمایش عموم قرار داده اند. امید است که با برداشته شدن تحریم ها به صورت عملی و آغاز فصل جدید همکاری های بین المللی، حوزه تاسیسات نیز دستخوش تحولات مثبتی در این میان شود.۶۳۶۱۰۴۰۸۰۸۴۲۲۴۰۱۳۶_b

نمایشگاه بین المللی صنعت تاسیسات آب و فاضلاباین نمایشگاه از تاریخ ۰۴/۰۷/۹۵ الی ۰۷/۰۷/۹۵ از ساعت ۹ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان است.

نقشه سالن ها

فهرست شرکت کنندگان

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.watex.ir/farsi/default.aspx  مراجعه فرمایید

یک دیدگاه