پیمانکار رتبه یک تاسیسات

پیش‌بینی آینده
1395-01-20
۶ اصل مذاکره موفق
1395-01-22
Show all

دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی مصالح ساختمانی و تجهیزات و تکنولوژی محیط زیست

دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی مصالح ساختمانی و تجهیزات و تکنولوژی محیط زیست

۱۴۱۰۵_۴۰۲

ایران براساس یک برنامه بلند مدت در حال مدرنیزه کردن و توسعه بخش های ساختمانی خود می باشد. نیازها در این بخش بی پایان هستند؛ ایران به دنبال همکاری در پروژه های مسکن عمومی، پژوهش و آموزش، تولید مصالح و تجهیزات ساختمانی و استفاده از آخرین فناوری ها و تجربه شرکت های بین المللی است. در اولین سال برگزاری این نمایشگاه در سال ۲۰۱۵ ، پروژه ایران موفق گردید با گردآوری مجموعه ای از شرکتهای پیشرفته بین المللی، که هر یک فن آوری های مدرنیزه محلی خود را وارد بازار ایران نمودند، خود را به عنوان نخستین سکوی بین المللی جهت تأمین نیازهای اساسی به ثبت برساند. برپایه این موفقیت، پروژه ایران ۲۰۱۶ ، دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی مصالح ساختمانی و تجهیزات و تکنولوژی محیط زیست، در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد گردید و بار دیگر متخصصین بین المللی را به بازار ایران متصل نموده تا در ایجاد پتانسیل عظیم صنعت روبه رشد ساخت و ساز کشور مشارکت نمایند. با توجه به افزایش علاقه بین المللی به این بازار، این رويداد هزاران تولید کننده پیشگام، صادرکننده از سراسر جهان و متخصصین این صنعت را جمع نموده تا چشم اندازی واحد را به اشتراک گذاشته و بازاری را که در آینده به غول اقتصادی منطقه ای تبدیل خواهد شد شکل دهند.

این نمایشگاه به عنوان بزرگ‌ترین نمــایشگاه بین‌المللی تخصصی ساختمان با حضور کشورهای مختلف از سراسر دنیا در ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت وزارت صنعت، معدن تجارت و وزارت راه و شهرسازی، سندیکای صنعت برق ایران با همکاری شرکت نوژن راد برگزار خواهد شد. نکته درخور توجه اینکه با توجه به لغو تحریم‌ها، غرفه‌داران امسال با هدف تجارت بلندمدت در ایران در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد. برای اولین بار در ایران، ۴۰۰ شرکت خارجی زیر یک سقف گرد هم می‌آیند و به دنبال شرکای تجاری مناسب در ایران هستند.

نمایشگاه پروژه ایران از ۵ تا ۸ اردیبهشت سال آینده در سالن‌های ۳۵، ۳۸ و ۳۸A در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. همچنین ساعت بازدید از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر است.

کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه:

ATA_1976

اتریش-فرانسه-ترکیه-کره جنوبی-چین-امارات-بلژیک-رومانی-روسیه-ایتالیا،آلمان-هند،جمهوری چک-اسپانیا

کالا ها با دسته بندی زیر در نمایشگاه قابل ارائه هستند.

مصالح ساختمانی

ماشین آلات سنگین

سنگ های طبیعی

انرژی

روشنایی

سرمایشی گرمایشی

۰۸-۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

محل دائمی نمایشگاههای تهران،ایران

اطلاعات بیشتر:

www.project-iran.com

یک دیدگاه