پیمانکار رتبه یک تاسیسات

ساختمان­ های سبز
1395-02-13
ذخیره ی انرژی در منبعی بی انتها
1395-02-18
Show all

نمایشگاه بین المللی تاسیسات تبریز

نمایشگاه بین المللی تاسیسات تبریز

Panorama_of_Tabriz2

تبریز قطب صنعتی و اقتصادی شمال غرب ایران و یکی از شهرهای مهم در این زمینه در کشور عزیزمان ایران به حساب می آید. روند صنعتی شدن تبریز بعد از جنگ جهانی اول و با احداث کارخانه هایی نظیر کبریت توکلی توسط بخش خصوصی آغاز شد و در دهه ی ۱۳۴۰ خورشیدی با احداث کارخانه های تراکتورسازی و ماشین سازی، صنعت تبریز رونق بیشتری پیدا کرد و از آن زمان به بعد شرکت های تولیدی و کارخانجات کوچک و بزرگی در این شهر فعالیت نموده اند. هر ساله در شهر تبریز نمایشگاه های گوناگون زیادی برپا میشود که یکی از مطرح ترین آنها نمایشگاه بین المللی حرارتی، برودتی و سیستم های تهویه است که امسال نیز در روزهای پایانی اردیبهشت ماه این نمایشگاه با حضور بیش از ۴۰۰ شرکت کننده ی داخلی برپا خواهد شد.

DSC_0265

در دوره های گذشته شرکت های مطرحی همچون بوتان، ایران رادیاتور، پاکمن، ساری پویا و شرکت های مطرح تبریزی همچون پمپیران، مهر اصل، خسرو نیکو پلاست و … حضور داشته اند که مطمئنن امسال نیز حضور پررنگی خواهند داشت. اما اگرچه این نمایشگاه عبارت بین المللی را با خود به یدک میکشد اما در دوره های گذشته تنها چند کشور خارجی آن هم در قالب نمایندگی در این نمایشگاه حضور داشته اند و تنها شرکت هایی از کشور ترکیه به صورت مستقیم محصولات خود را ارئه نموده اند که امیدواریم با توجه به جذابیت های موجود در این شهر و پتانسیل های صنعت تاسیسات و همچنین افزایش ارتباطات جهانی و رفع تحریم های ناعادلانه علیه یران حضور این شرکت ها پررنگ تر و چشمگیر از گذشته شود.

همزمان با این نمایشگاه و در سالن های همجوار، نمایشگاه لوازم و مصالح ساختمانی تبریز برپا خواهد شد که همزمانی این دو نمایشگاه در یک مکان فرصت بسیار خوبی برای صاحبان صنعت ساختمان علی الخصوص پیمانکاران و مجریان ساختمانی و تاسیساتی خواهد بود.

p1ahavdjh51ji81ivj38ogme3pv4

در فضای باز نمایشگاه جمله ای نوشته شده است که سال ها چشم هر بازدیدکننده ای را به خود جلب می نماید، با این عنوان که نمایشگاه تبریز  را به برترین نمایشگاه خاورمیانه تبدیل خواهیم کرد که این جمله خیلی هم اغراق نیست چرا که به جرات می توان گفت که بعد از نمایشگاه تاسیسات تهران اکثر نمایشگاه های تبریز از جمله همین نمایشگاه صنعت تاسیسات که هر ساله شرکت کنندگان و مخاطبین زیادی را جلب خود می کند، بیشترین میزان موفقیت را داراست. این نمایشگاه از خدمات رفاهی و قابل قبولی نیز برخوردار است و احتمالآ این رضایت سبب می شود که هر روزه پربارتر شود.

 زمان: ۲۱ تا ۲۴ اردیبهشت از ساعت ۱۵ الی ۲۱

یک دیدگاه