پیمانکار رتبه یک تاسیسات

انرژی بادی فراساحل
1395-07-09
بزرگترین مزرعه خورشیدی واقع در فرودگاه
1395-07-12
Show all

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

با نزدیک شدن به پایان ماه اول پاییز یکبار دیگر نمایشگاه بین المللی صنعت تاسیسات که به عنوان مهم ترین گردهمایی تاسیسات مطرح است در نمایشگاه بین المللی تهران، تولید کنندگان، پیمانکاران، متخصصین و تمامی فعالین این حوزه را از ۲۷ الی ۳۰ مهر ماه گردهم می آورد.

در طی ۱۴ سال اخیر این نمایشگاه سالانه، از نظر کیفی و کمی شاهد رشد قابل قبولی بوده است و امسال نیز با حضور  ۴۲۸ شرکت کننده از ۳۷ کشور خارجی از جمله کشورهای تایلند، چین، ژاپن، دانمارک، کره جنوبی، اسپانیا، انگلیس، مجارستان، یونان، مالزی، اسلونی، مکزیک، بلژیک، کویت، ایرلند، سوئیس، ترکیه، تایوان، برزیل، فنلاند، یونان، امارات، هند، هلند، فرانسه و اوکراین مشارکت دارند، برگزار خواهد شد که هیئت های تجاری بازرگانی نیز از کشورهای مختلف در آن حضور پیدا می کنند و فرصت بسیار مناسبی است به جهت تعامل بین صنعت گران و تولید کنندگان ایرانی با این شرکت ها.

map_fa_large

نقشه نمایشگاه

در طول برگزاری این نمایشگاه همایش ها و کارگاه های تخصصی علمی در حوزه تاسیسات نیز با حضور اساتید دانشگاه ها، صنعت گران و متخصصین در این حوزه برگزار خواهد شد.

کالاها و خدمات ارائه شده در این نمایشگاه در ۵ بخش سرمایشی، سردخانه ای و تهویه (چیلر، سردخانه، برج خنک کننده، و فن کویل)، تجهیزات گرمایشی (دیگ مشعلی، رادیاتور، پکیج و..)، تجهیزات تاسیساتی (شیرآلات، لوله، پمپ، فیلتر و..)، لوازم برقی و الکترونیکی (تابلو برق، لوازم و تجهیزات کنترل ایمنی، هوشمند سازی و…) و تجهیزات جانبی (عایق، مواد اولیه، انرژی های نو و..) است.

مهمترین اهداف این نمایشگاه آشنایی با نوین ترین تولیدات و پیشرفت های این حوزه، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری های روز، ارائه آخرین دستاوردهای حوزه تاسیسات، ایجاد فرصت های بازاریابی، صادرات و اشتغال زایی است.

شرکت کنندگان مطرح در این نمایشگاه

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید.

همچنین اخبار تکمیلی درمورد پانزدهمین نمایشگاه تاسیسات را می توانید از طریق بخش اخبار وبسایت ارکان ارزش دنبال کنید.

دانلود کاتالوگ و پوستر نمایشگاه

دانلود لیست شرکت کنندگان

دانلود پلن نمایشگاه

وبسایت رسمی نمایشگاه به آدرس http://www.iranhvac.com/

یک دیدگاه