پیمانکار رتبه یک تاسیسات

فرم اعلام آمادگی برای همکاری در پروژه های اجرائی شرکت ارکان ارزش

با تشکر از توجه شما،‌ خواهشمند است قبل از اقدام به تکمیل فرم،‌ اطلاعات شرایط عمومی همکاری را با دقت مطالعه فرمائید. بدیهی است تکمیل این فرم و ارسال اطلاعات، هیچ مسئولیت و تعهدی را برای شرکت ارکان ارزش، در زمینه استخدام شما ایجاد نمیکند، موفق باشید.

شرایط عمومی همکاری – لطفا قبل از تکمیل فرم، این بخش را به دقت مطالعه فرمائید.

شرکت ارکان ارزش برای تکمیل کادر خود، برای تحقق اهداف و توان اجرای پروژه های جدید و بزرگ، مدیران، متخصصین برق و مکانیک، صنایع و تکنسین فنی و …  را به همکاری دعوت مینماید.

برای اطمینان از امکان یک همکاری موثر و بادوام، از شما دعوت میشود کلیه اطلاعات این فرم را با دقت مطالعه و تکمیل نمائید. پس از ارسال این فرم اطلاعات شما مورد بررسی قرار گرفته و با شما تماس گرفته میشود.

شرکت ارکان ارزش یک شرکت تاسیساتی است که با پایه یک رشته تاسیسات و تجهیزات و پایه ۴ رشته ساختمان و ابنیه از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری تشخیص صلاحیت شده است. فعالیتهای این شرکت، که در سال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده است، عمدتاً اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمانهای بزرگ اداری، تجاری و صنعتی و درمانی و مسکونی است.

از جمله پروژه های انجام شده توسط این شرکت میتوان به سینما آزادی، پردیس سینمائی ملت و باغ موزه دفاع مقدس اشاره نمود که هریک به تنهائی از جمله پروژه های مطرح ملی هستند. این کارنامه با بهره گیری از نیروهای کارآمد و علاقمند، با همراهی مدیریت شرکت و اعتماد به نیروهای جوان، حاصل شده است. این اعتماد از اصلی ترین راهبردهای شرکت ارکان ارزش است و به طور متقابل در جستجوی همکارانی است که برای ماندگاری و توسعه در یک شرکت با این مشخصات، آمادگی و انگیزه کافی و مشهود داشته باشند.

بر اساس این مقدمه، انتظارات شرکت از همکاران جدید، در زمینه رفتاری در قالب سرفصل های زیر قابل ارائه است و همچنین از داوطلبین همکاری شرکت در پست های سازمانی خود، موارد زیر مورد انتظار می باشد، لطفا با دقت و عمیقاً مطالعه فرمائید:

  • ترغیب دیگران برای برقراری ارتباطات موثر و کارآمد، به صورتی قابل فهم توسط همه افراد، به صورتی که فرهنگ مشارکت و همکاری به وجود آید.
  • در مواجهه با موقعیتها و شرایط منفی، خود باور باقی مانده، دیگران را نسبت به عقیده ای یا در نظر گرفتن گزینه ای قانع نموده و علاوه بر آن، آنها را در جهت ایجاد راه حلی در ذهنشان، برای حل شدن مشکلات دشوار، تشویق و ترغیب نماید.
  • ایجاد شبکه ای از مخاطبین در زمینه های مختلف، به گونه ای که در مورد منابعی که در داخل یا خارج سازمان وجود دارند توصیه هایی ارائه کنند.
  • انگیزه دهی عمومی به افراد برای حصول بهترین نتایج توسط آن ها، تشویق آن ها وقتی کارها خوب پیش می رود، ارزیابی پیشرفت های آن ها، در زمینه هایی که این پیشرفت ها می توانند و باید انجام پذیرند.
  • تمرکز بر نتایج و ورود آگاهانه به مسائل حاوی مشکل یا تقابل، که ممکن است موفق شدن در آنها مورد تردید باشد.
  • ارائه راه حلهای کارآمد و قانع کننده، حتی در موقعیتهای جدید و غیر منتظره.
  • جمع آوری دلایل و شواهد، متوجه عملکرد خود و دیگران بودن، و دستیابی به اهداف در زمان مناسب و به شیوه ای مبتنی بر حقایق.
  • استفاده از اطلاعات پردازش شده و عینی در حل مشکلات و استفاده از منطق در حل تضادها.
  • به هوش بودن در مورد موقعیت های در حال تغییر، نشان دادن انعطاف پذیری در رویکرد، وفق پذیری با شرایط دشوار، و تلاش دائمی برای دستیابی به نتایج بهتر.

 

اگر آمادگی و علاقه لازم را برای پیوستن به تیم شرکت ارکان ارزش دارید، و شاخصه های رفتاری فوق را در خود به وضوح مشاهده میکنید، از شما درخواست میشود که اطلاعات خود را در فرم زیر درج و ارسال فرمائید.

با تشکر از زمانی که صرف تکمیل این فرم مینمائید.

برای استخدام در شرکت ارکان ارزش فرم زیر را پر کرده و رزومه خود را پیوست نمایید:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

سال تولد

پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس (ترجیحاً تلفن همراه)

سطح تحصیلات

تمام مدارك تحصيلي از دیپلم تا آخرین مدرک تحصیلی به همراه گرایشهای مربوطه مثلاً برق-قدرت و ...

سال فارغ التحصیلی

محل اخذ آخرین مدرک تحصیلی

آشنائي با درك متون انگليسي

نام و کاربرد نرم افزارهائي كه حداقل در حد متوسط آشنا هستيد را ذكر كنيد، به خصوص میزان آشنائی با مجموعه آفیس را مشخص فرمائید.

محدوده محل سكونت

وضعيت تاهل و سطح تحصیلات و وضعیت اشتغال همسر (و فرزندان)

سوابق کاری خود را از زمان فراغت از تحصیل و کارآموزی تا حال حاضر، ذکر نمائید.

بیشر به کارهای دفتری علاقمند هستید یا اجرائی و کارگاهی؟ چرا؟

چرا کار در شرکت ارکان ارزش را انتخاب کرده اید؟

آیا تا به حال در سمتهای مدیریتی کار کرده اید؟

با فهرست بهای کارهای تاسیساتی چقدر آشنائی دارید؟

وضعیت کارهای قبلی شما چطور بوده است؟ آیا از کارفرمایان قبلی خود رضایت نامه دارید؟

فکر میکنید شرکت ارکان ارزش، به خاطر کدام مزیت شما بر دیگر داوطلبان، باید شما را انتخاب کند؟

آیا امکان کار در شهرستان را دارید؟

اگر نكته خاصي هست كه مايليد شركت را در جريان آن قرار دهيد، لطفا به طور خلاصه در فضاي زير مرقوم فرمائيد.

ارسال فایل رزومه

captcha

یک دیدگاه