پیمانکار رتبه یک تاسیسات

Ajoodanieh Commercial, Recreational and Sports Complex
1392-07-22
Bagh Moozeh Defa Moghadas
1389-06-14
Show all

مجتمع تجاری، تفریحی و ورزشی آجودانیه

اجرای عملیات تاسیسات مکانیکی و برقی مجتمع تجاری، تفریحی و ورزشی و هایپر مارکت و مجموعه رستورانی و فضای بازی آجودانیه در 8 طبقه به متراژ حدودا 40000 مترمربع

کارفرما:

شرکت ثامن سازه عرش

دستگاه نظارت:

پیمانکار

تاریخ اجرا:

1392

مدت اجرا:

12 ماه

محل اجرا:

تهران - آجودانیه

وضعیت فعلی پروژه:

  • درصد تکمیل پروژه100%

مبلغ صورت وضعیت تصویب شده:

57/800/000/000 ریال

اجرای عملیات تاسیسات برقی و مکانیکی پروژه مجتمع تجاری تفریحی ورزشی آجودانیه

پروژه تجاری- تفریحی- ورزشی آجودانیه به مساحت حدود ۴۰۰۰۰ متر مربع در منطقه مرتفع شمال شرقی تهران می باشد که عملیات سازه و بتن ریزی سقف آن و همچنین تاسیسات مکانیکی و الکتریکی آن به پایان رسیده است. مجتمع آجودانیه مشتمل بر ۸ طبقه شامل ۴ طبقه زیرزمین و پارکینگ ها ، طبقه همکف و سه طبقه روی پیلوت می باشد. ۳ طبقه زیر زمین بالغ بر حدود ۵۰۰ پارکینگ، مجموعه ورزشی شامل سونا خشک و بخار، حوضچه آب سرد، سالن بدنسازی و اسکواش و ماساژ می باشد.

هایپر مارکت به مساحت زیربنای حدود ۲۸۰۰ متر مربع در طبقه همکف در بال شرقی و غرفه های تجاری در بال غربی می باشد. طبقه اول این مجتمع به زیر بنای حدود ۴۸۰۰ متر مربع فضای تجاری بوده و طبقه دوم شامل یکی از بزرگترین سالن های فود کورت در سطح کشور می باشد و همچنین فضای بام به حالت روف گاردن (Roof Garden)  و رستوران یا بوفه فضای باز می باشد و در طبقه سوم سالن بازی کودکان و فضای تفریحی می باشد.

از لحاط گستردگی عملیات تاسیساتی این پروژه شامل دو عدد دیزل ژنراتور، سیستم BMS ، ۸ دستگاه آسانسور نفر بر ، ۲ دستگاه آسانسور باربر، پله های برقی (Escalator)- 3 دستگاه ۴۰۰ تن چیلر جذبی،۲ دستگاه دیگ حرارتی، ۴۰۰۰۰۰۰ کیلوکالری در ساعت، ۶ دستگاه هوارسان، و بالغ بر ۳۰۰ عدد فن کویل از انواع مختلف، کانال های رفت و برگشت هوا و هوای تازه و هواکش های تخلیه هوا (Roof Top Exhaust Fan) می باشد.

ساختمان دارای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر و اطفاﺀ حریق از نوع آب پاش اتوماتیک در طبقات پارکینگ و جعبه و شلنگ و کپسول در کلیه طبقات می باشد.