پیمانکار رتبه یک تاسیسات

Parsian Insurance Headquarters
1393-10-22
Ajoodanieh Commercial, Recreational and Sports Complex
1392-07-22
Show all

بازسازی ساختمان مرکزی بیمه پارسیان

بازسازی و بهینه سازی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان مرکزی بیمه پارسیان در 11 طبقه به متراژ حدود 15000 متر مربع با کاربری اداری و تجاری

کارفرما:

بیمه پارسیان

دستگاه نظارت:

مهندسین مشاور پادیاب تصویر طرح

تاریخ اجرا:

1393

مدت اجرا:

12 ماه

محل اجرا:

تهران

وضعیت فعلی پروژه:

  • درصد تکمیل پروژه100%

مبلغ صورت وضعیت تصویب شده:

14/500/000/000 ریال

تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان بیمه پارسیان

پروژه بازسازی و بهینه سازی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان بیمه پارسیان

​پروژه بازسازی و بهینه سازی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان بیمه پارسیان با زیربنایی بالغ بر 15000 مترمربع در یازده طبقه، در محدوده خیابان میرداماد تهران واقع شده است.

 بهینه سازی​ سیستم تهویه مطبوع ساختمان و تامین هوای تازه مورد نیاز​ از طریق دستگاه های هوارسان و    یونیت های فن کویل توسط موتورخانه مرکزی تامین و گردش و تخلیه هوای آن بوسیله فن های اگزاست تخلیه و یا برگشت انجام ​می گردد.

سیستم مرکزی سرمایش به وسیله 2 دستگاه چیلر جذبی شعله مستقیم هر یک به ظرفیت 220 تن برودت و سیستم مرکزی گرمایش از طریق 2 دستگاه دیگ فولادی آبگرم هر یک به ظرفیت 1،000،000 کیلوکالری و منابع آب گرم مصرفی به همراه سیستم پمپاژ سیرکولاتور تامین می گردد.

سیستم ذخیره آب بهداشتی و آتش نشانی توسط مخزن پیش ساخته پلیمری پیش بینی شده که بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی عهده دار تامین فشار مورد نیاز ساختمان می باشند.

سیستم اعلام حریق از طریق دتکتورهای حساس به درجه حرارت و دود از نوع آدرس پذیر عمل نموده و سیستم اطفائ حریق شامل شبکه اسپرینکلر​ و جعبه های آتش نشانی و کپسول های پودر و کف ضد آتش می باشد.

میزان برق مصرفی پروژه یک مگاولت آمپر بوده که شامل برق مصرفی سیستم ها و تجهیزات تاسیسات، دیتا، روشنایی و برق رسانی به طبقات می باشد. برق اضطراری از طریق دو دستگاه دیزل ژنراتور 350 و 200 کیلو ولت آمپر تامین می گردد.